15 49.0138 8.38624 1 1 4000 1 http://blog.pamukkale.com.tr 300 true
Anadolu Üniversitesi

Anadolu Üniversitesi | Kampüste Reklam Var

Anadolu Üniversitesi İletişim Kulübü tarafından bu yıl 14’üncüsü düzenlenecek olan ‘Kampüste Reklam Var’, reklam sektörünün önemli isimleri ile öğrencileri her yıl olduğu gibi bu yıl da bir araya getirdi.

‘Kampüste Reklam Var’, “Reklamın En Eğlenceli Hali” sloganıyla yola çıktı. Geçirdiği 14 yılda öğrenci etkinlikleri arasında önemli bir marka haline geldi. Bu sene 10-11 Mart 2018 tarihlerinde Yunus Emre Kampüsü, Atatürk Kültür Merkezi’nde gerçekleşti. İletişim Kulübü içerisinde farklı alanlardan kişilerle çok sayıda söyleşi ve atölye düzenleyip öğrencileri bu isimlerle buluşturuyor. İletişim Kulübü’nün gelenekselleşen, ses getiren ve ana etkinliklerinden biri olan Kampüste Reklam Var, reklam dünyasının bilinmeyenlerini ve kamera arkasında yaşananları öğrenmek isteyen herkesi eğlenceli bir serüvene dahil etti.

Vahşi Batı, Doksanlar, Sokak, Otogar, Arabesk, Hollywood gibi her sene farklı bir konsepte sahip olan etkinliğin bu seneki konsepti ”KORSAN”dı. İki gün süren etkinlik, reklam dünyasının ünlü isimlerini katılımcılarla buluşturdu. Reklam sektöründe yer almak isteyen genç iletişimcilerle bu işe gönül vermiş deneyimli isimleri on dördüncü yılında tekrar bir araya getirdi.

Anadolu Üniversitesi - Eskişehir

Anadolu Üniversitesi – Eskişehir

Anadolu Üniversitesi - Kampüste Reklam Var

Anadolu Üniversitesi – Kampüste Reklam Var

Etkinliğin bu seneki konukları Celil Nalçakan (Oyuncu), Haluk Sicimoğlu (Thaat’s It Kurucu Başkanı), can pehlivanlı (Dırector at Norr Productıon Co.), Ender Merter (İlancılık Reklam Ajansı Eş Başkanı), Can Faga (Executıve Creatıve Dırector at Publıcıs), Ozan Özüm Özbey (Alametifarika Creatıve Dırector) gibi reklamcılık sektörünün başarılı isimlerinden oluşmaktaydı.

Eskişehir Anadolu Üniversitesi İletişim Kulübü’ne bu güzel organizasyon için teşekkür ederiz. Biz de Etkinlik kapsamında öğrenciler ile #keyifliyolculuk hikayelerini dinlediğimiz güzel sohbetler gerçekleştirdik. Eskişehir Anadolu Üniversitesi Sosyal Medya Kulübüne bu güzel organizasyon için teşekkür ederiz ♥

Bir başka üniversitemizin etkinliğinde görüşmek üzere…

Anadolu Üniversitesi - Reklamın En Eğlenceli Hali

Anadolu Üniversitesi – Reklamın En Eğlenceli Hali

 

 

Çanakkale - Bilet
Önceki Yazı
GENÇOMÜ Öğrenci Kongresi’ndeydik!
Burdur - Antik Kent
Sonraki Yazı
Burdur Gezilecek Yerler | Sagalassos …
INSTAGRAM'DA TAKİP EDİN @PAMUKKALETURİZM