15 49.0138 8.38624 1 1 4000 1 http://blog.pamukkale.com.tr 300 true
Otobüs yolculuk

Otobüs alımında yine 100 adet MAN!

Geçen sene olduğu gibi bu yıl da 100 adetlik otobüs alımında yine MAN’ı tercih ettik. Bu yılın başında 22 adet NEOPLAN Tourliner ve 78 adet de MAN Lion’s Coach 2+1 VIP’den oluşan 100 adetlik siparişimizi tamamladık. Yine MAN Lion’s Coach Efficientline 2+1 VIP’i alıyoruz. Siparişimizin ilk bölümünü oluşturan 50 adet yeni nesil MAN Lion’s Coach Efficientline 2+1 VIP otobüs, Ankara MAN üretim tesislerinde gerçekleştirilen törenle teslim edildi.

MAN’ın Ankara Akyurt’taki otobüs üretim tesislerinde gerçekleştirilen törene Yönetim Kurulu Üyelerimiz Cafer Sadık Bababalım, Turhan Bababalım, Mazlum Bababalım, Ahmet Bababalım, Sadık Bababalım, Genel Müdürümüz Mustafa Özdalgıç, Anadolu Ulaşım Genel Müdürü Mehmet Ali Akçın’ın yanı sıra Bölge Koordinatörlerimiz ve Bölge Müdürlerimiz de teslimat törenine katıldılar. MAN Kamyon ve Otobüs Ticaret A.Ş. adına Genel Müdür Tuncay Bekiroğlu, Otobüs Satış Direktörü Can Cansu, TopUsed Satış Direktörü Aydın Yumrukçal, TopUsed Satış Müdürü Cüneyt Ergün ile Otobüs Bölge Koordinatörü Emrah Albustanoğlu katıldı. Törende kısa süre önce MAN Truck & Bus Güney Afrika Cumhuriyeti Kamyon Satış Direktörlüğü görevini üstlenen D. Eren Gündüz’ün yanı sıra Şensan Otomotiv ve VDF (Volkswagen Doğuş Finans) yetkilileri de bulundular.

Ankara

Ankara

“Asıl önceliğimiz; iş ortağımızda memnuniyet yaratmak”

Pamukkale Turizm ve MAN Türkiye seyahat ile ağır ticari araç sektörlerinin çok önemli iki markası. Bu iki marka arasındaki köklü dostluğa vurgu yapan MAN Kamyon ve Otobüs Ticaret A.Ş. Genel Müdürü Tuncay Bekiroğlu, “Böylesine iki önemli kuruluş arasındaki dostluğun bu kadar uzun sürmesi, aslında her iki taraf için de çok değerli ve çok önemli bir değer. Çünkü böylesine köklü işbirlikleri, ancak her iki taraf için de bir ‘memnuniyet’ söz konu ise bu kadar yıl sürdürülebilir. Pamukkale Turizm gibi alanında öncü kuruluşların bizi tercihi, teveccühü, doğal olarak bizde memnuniyet yaratıyor.

Pamukkale Turizm özelinde, kurumsal ilişkiler kadar, kişisel iletişimde de yakaladığımız sıcak ve samimi iletişim de bizler için ayrı bir memnuniyet kaynağı” diyerek, bu güzel işbirliğinin daha uzun yıllar devam edeceğine olan inancını vurguladı.

“Her şey yarınlar için… Pamukkale, ülkemize ve geleceğe olan güvenle yatırımlarına çok daha güçlü olarak devam ediyor”

1 yıl içinde 22 adet NEOPLAN Tourliner ve 78 adet MAN Lion’s Coach 2+1 VIP olmak üzere 100 adetlik otobüs alımını tamamlayarak 2016 yılına dev yatırımla başladıklarını hatırlatan Genel Müdürümüz Mustafa Özdalgıç; “O tarihte yatırımlarının hız kesmeden önümüzdeki yıl da devam edeceğini müjdeleyen Pamukkale, bugün filosuna 50 adet MAN Lion’s Coach Efficientline 2+1 VIP otobüs ekledi. 2017 yılına girerken, hedeflerini gerçekleştirmekle beraber büyüme planlarına da hız kesmeden devam ediyor. PAMUKKALE ve MAN’ın “Ben yaptım oldu!” yaklaşımından ziyade; üretimde “müşterilerinin isteklerini ve taleplerini dikkate alma”, “müşterilerinin sesine kulak verme” konusunda aynı oranda hassaslar. İki kurumun da yöneticilerinin aynı dili konuşuyor olmaları, dürüst ve samimi iletişim, MAN’ın araçlarını tercih etmede en önemli etkenlerdir.

Pamukkale Turizm olarak, kurulduğumuz günden bu yana en büyük önceliğimiz; müşterilerimize en kaliteli, en doğru hizmeti sürdürülebilir şekilde sunmaktır. Bu doğrultuda MAN Lion’s Coach Efficientline 2+1 VIP de beklentilerimizi en üst seviyede karşılıyor. Yeni nesil MAN Lion’s Coach Efficientline 2+1 VIP’de hem koltuk adedi hem de konfor alanında yapılan geliştirmelerle hem işletme hem de yolcu açısından önemli avantajlar sunuluyor” dedi.

 

Bilet

Bilet

“Yeni nesil MAN Lion’s Coach Efficientline 2+1 VIP benzersiz avantajlar sunuyor”

Kısa süre önce MAN Kamyon ve Otobüs Ticaret A.Ş. Otobüs Satış Direktörlüğü görevini üstlenen Can Cansu da, “Yeni görevimde gerçekleştirdiğim ilk önemli otobüs teslimatını Pamukkale Turizm’e geçekleştiriyorum. Türkiye seyahat sektörüne önemli katkılarda bulunan, işinde uzman bir kuruluşa gerçekleştirmek benim için özel bir anlam içeriyor.

Gerçekten de MAN Lion’s Coach Efficientline 2+1 VIP, benzersiz yakıt tasarrufu sağlıyor. Sunduğu konfor gibi birçok özelliği ile hem işletmeci hem de yolcuların büyük beğenisini ve takdirini kazanan adeta rakipsiz bir otobüs. 2+1 VIP düzende yaptığımız bu geliştirmede, elbette ki MAN araçlarının yüksek standartları ve üstün nitelikli özellikleri çok önemli bir avantaj sağlıyor. MAN Lion’s Coach Efficientline 2+1 VIP’de koltuk aralıklarımız da 13 metre 41 koltuklu diğer araçlardan daha iyi seviyede. Tavan – taban yüksekliği, şoför uyuma kabinindeki genişlik ve daha birçok konuda benzersiz avantajlar sunuyoruz.” dedi.

Ankara

Ankara

 

Otobüs Bilet
Sonraki Yazı
Mobilin En Başarılı Sadakat Programları Yayınlandı!
INSTAGRAM'DA TAKİP EDİN @PAMUKKALETURİZM